Mindset 2021

Tak! Chcę poznać szczegóły!arrow_right_alt

Akademii Handlowca

Realizowana od 8 lat w Teatrze Kamienica w Warszawie. Tym razem najlepsi handlowcy z Polski spotkali się 19 maja on-line by zdobyć nowe narzędzia sprzedażowe i wzmocnić swoją motywację. Wraz z najlepszymi trenerami sprzedaży i mówcami. W tym roku Akademia Handlowca odbyła się pt. Mindset 2021.

Z myślą o tych którzy nie mogli być z nami tego dnia nagraliśmy wszystkie wystąpienia abyście mogli zaczerpnąć wiedzy od najlepszych trenerów sprzedaży i mówców.

Must have każdego, kto poważnie myśli o efektywności sprzedażowej w tym specyficznym czasie

Dlaczego my?

Jesteśmy handlowcami.Żyjemy ze sprzedaży. Na początku naszej ścieżki zawodowej szukaliśmy rozwiązań, technik, narzędzi. Na rynku było wiele propozycji. Niestety, „pachniały” jednak amerykańskim rynkiem, korporacyjnym językiem czy teoretycznymi rozważaniami psychologów, którzy nigdy nie sprzedawali.

Postanowiliśmy więc stworzyć własne narzędzia. Zebraliśmy te, które na rynku istnieją, wypróbowaliśmy na własnej skórze, sprawdziliśmy, które są skuteczne i działają, dodaliśmy te, które powstały w wyniku naszego doświadczenia i dziś możemy zaproponować program, który faktycznie działa. Dzięki technikom i algorytmom, których uczymy w tym kursie, kilkadziesiąt firm, z którymi pracujemy z powodzeniem wdrażało i wdraża podwyżki u swoich stałych klientów, generując jednocześnie ich lojalność i satysfakcję.

Rekomendacje

Daniel Kwapich

„Umiejętne przeprowadzenie rozmowy sprzedażowej jest kluczem w pozyskaniu klienta, w sprzedaży. Roman i Adam mają tutaj bardzo realne narzędzia".

Daniel Kwapich

Dyrektor Handlowy Somfy Polska Sp. z o.o.

Grzegorz Radzyński

"Jeśli chodzi o profesjonalną rozmowę sprzedażową, nie znam firmy, która dawałaby takie narzędzia jak Al Fianco Partners. Już dawno temu powierzyłem jej swoich handlowców". 

Grzegorz Radzyński

Country Manager; Etex Exteriors Division

Wojciech Orzechowski

„Al Fianco nauczyło mnie jak prowadzić rozmowę sprzedażową. Dzisiaj powierzam im tysiące moich kursantów, by uczyli ich tego, czego nauczyli mnie".

Wojciech Orzechowski

Przedsiębiorca, Inwestor, Mentor

Spis wystąpień:

Tomasz Kalko „Złoty Grall” procesu sprzedażowego
Sebastian Kotow Optymizm 2.0 - o sztuce nienaiwnego optymizmu i potędze wytrwałości w sprzedaży
Ilona Brzozowska, Roman Kawszyn, Adam Szaran - wywiad
Marcin Grela Handlowiec przyszłości, czyli o kompetencjach "jutra" w sprzedaży
Joanna Gdaniec 3,2,1 IMPRO!, czyli sprzedaż w czasach Super V.U.C.A. 5 zasad IMPRO, które ustawią Twoją głowę i działanie na skuteczność
Wojciech Orzechowski, Roman Kawszyn, Adam Szaran - wywiad
Jerzy Zientkowski Od prezentacji do przelewu. Jak wykorzystać techniki storytellingowe w spotkaniu z klientem?
Karol Froń Co wyróżnia 20% najlepszych, którzy zarabiają 80% sumy wypłat wszystkich handlowców?
Mateusz Mrozowski Wszystko Jest Wzorem - Motywacja Ujawniona. Siła kreatywności i poszukiwanie źródła motywacji wewnętrznej handlowca

DOSTĘPY

Kup dostęp

790 zł

netto

971.70 zł brutto

w skład pakietu wchodzi

  • filmy video (6h 55 min.)

Dla kogo jest to nagranie?

  • sprzedawcy
  • przedstawiciele handlowi
  • KAMowie
  • telemarketerzy
  • managerowie sprzedaży
  • prowadzący działalność gospodarczą
  • przedstawiciele wolnych zawodów, rozmawiających z klientem (stomatolog, prawnik, rzemieślnik itp.)
  • osoby chcące rozpocząć pracę handlowca

Prowadzący

Trenerzy

Roman Kawszyn

Roman Kawszyn

Handlowiec i Manager Działów Sprzedaży, Marketingu i Szkoleń. Charyzmatyczny lider i mówca. Studiował we Włoszech. Współpracował m.in. z: TVP, Orlen, Polkomtel, HRK, Adidas, Reebok, Levi`s, Zepter, Lotos, Philipiak, VOX, Agora i wieloma innymi. Ekspert TVP, TVN CNBC oraz TVN BiŚ.

Autor i współautor pięciu książek (Pragnę, Techniki Obrony Ceny, Pierwsze skrzypce, Motivazione, Shut up! Modelowe Badanie Potrzeb) oraz audio CD (Emocjonalna Prezentacja Oferty, Psychotechniki w przyjęciu Reklamacji, Storytelling, Prawda i Charyzma, Strategie efektywności Sprzedażowej).

Szkolił zespoły handlowe w Polsce, USA, Rumunii, Bułgarii. Współwłaściciel i pomysłodawca nowej kategorii na rynku szkoleń - Teach Art Spectacle® - rozwoju sił sprzedaży poprzez spektakle teatralne. Obecnie Managing Partner w Al Fianco Partners, firmie, zajmującej się dostarczaniem produktów rozwojowych (szkolenia stacjonarne i on-line, power speeche) dla sił sprzedaży.

Adam Szaran

Manager sprzedaży i handlowiec w obszarze usług dla biznesu i finansów. Ekspert TVN BiŚ oraz DD TVN.

Prowadził audycje tematyczne w lokalnych rozgłośniach radiowych, wykładał w Akademii Telewizyjnej TVP. Dyplomowany coach i trener biznesu ze specjalizacją w zakresie wsparcia i optymalizacji sprzedaży. Szkolił i doradzał takim markom, jak m.in.: Adidas, Reebok, Levi`s, Lotos, Vox, Agora, Tax Care, Belvedere, Komfort, Zepter, Thalgo. Jego artykuły ukazują się w czasopiśmie „Nowa Sprzedaż” i „As Sprzedaży”.

Autor i współautor wielu publikacji w formie audiobooków (m.in. Storytelling, Techniki obrony ceny, Psychotechniki w przyjęciu reklamacji) oraz bestsellerowych książek (Techniki Obrony Ceny, Element Twórczy i Shut up! Modelowe Badanie Potrzeb). Obecnie Managing Partner w Al Fianco Partners.

Adam Szaran
Tomasz Kalko

Tomasz Kalko

Trener, Coach, Mentor, Mówca Motywacyjny oraz Menadżer z dwudziestoletnim doświadczeniem. Przeszkolił ponad 30.000 osób. Dyrektor ds. Rozwoju, w firmie BLACHY PRUSZYŃSKI.Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i Mentorów.Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Praktyk biznesu. Menadżer w dużych firmach produkcyjnych. Twórca wielu modeli motywacyjnych dla działów sprzedaży. Doświadczenie niezbędne w procesie szkoleń i mentoringu, zdobył budując sieci dystrybucyjne Polsce i za granicą. Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych z przywództwa, sprzedaży, zarządzania sprzedażą, motywacji, komunikacji, oraz wystąpień publicznych.

Sebastian Kotow

Psycholog zarządzania, przedsiębiorca i wykładowca akademicki. Długoletni menedżer i konsultant zarządzania. W ciągu ostatnich 20 lat pracował w 13 krajach na świecie piastując funkcje eksperckie i menedżerskie – członka zarządu i prezesa w międzynarodowych firmach z branży szkoleniowo-doradczej – m.in. w Brian Tracy International, FranklinCovey czy Door Group S.A.

Obecnie pełni rolę CEO firmy doradczej – Institute of Behavioral Design, jest partnerem w firmie badawczej Neurohm i wykładowcą psychologii zarządzania na  studiach MBA i EMBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Gościnnie prowadzi wykłady na Akademii WSB, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Poznaniu.Autor książek z obszaru rozwoju osobistego, psychologii i zarządzania. Dwa z nich napisał z uznanym światowym autorytetem biznesu – Brianem Tracy. „Matematyka Zaufania” została wydana w kwietniu 2018 r. a „Anatomia Zmiany” w listopadzie 2019 r. W ciągu ostatnich kilku lat prowadził badania i projekty doradcze dla przedstawicieli ponad 80 firm z 21 krajów świata a w jego wykładach uczestniczyło ponad 100 tys. osób.

Sebastian Kotow
Jerzy Zientkowski

Jerzy Zientkowski

Autor, mentor, mówca profesjonalny. Z 20-letnim doświadczeniem biznesowym i zaskakująco precyzyjnym podejściem do wystąpień publicznych, pracował nad komunikacją i prezentacjami dla największych firm na światowym rynku i dla klientów indywidualnych. Mentoruje wybranych managerów wyższego szczebla zarządzania i właścicieli firm, pomagając w przygotowaniu prezentacji w sytuacjach podbramkowych i komfortowych. Pozbawia złudzeń, nie pozbawiając marzeń. Z doświadczeniem w IT, na styku biznesu, sprzedaży i obsługi klienta wypracował unikatowy zestaw narzędzi komunikacyjnych, pozwalający na współpracę z różnymi branżami, różnymi potrzebami klientów, w wielonarodowych środowiskach.

Praktykując to, co głosi, od 2015 mówił do ponad 40 000 osób rocznie i przemawiał podczas tak różnych eventów jak TEDx, Spectacular Speaking, Nowoczesne Techniki Sprzedaży, Pełna Moc Możliwości, BUCOM 2014, Toastmasters Leaderhip Institute i Toastmasters District Conference w Bonn/Cologne, VI Kongres Business Intelligence, V Forum Dyrektorów Działów Prawnych, Festiwal Inspiracji w Warszawie, Edutainment w Krakowie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu, GEM CEE i CFO Forum w Pradze, Wyzwania IT, Kariera IT i Kariera Programisty, Systemy dla Przedsiębiorstw, Akademia Mentoringu UAM Poznań, Techworld, Contman Forum i Przyszłość IT i Forum Wsparcia IT. Jerzy stał na scenie obok takich mówców, jak Jacek Walkiewicz, Marek Skała, Robert Krool, Szymon Kudła, Robert Cialdini i Brian Tracy. W 2012 dotarł do finałów mistrzostw Europy w przemówieniach humorystycznych, w 2013 został Mistrzem Polski w mowach improwizowanych Toastmasters w języku polskim i Wicemistrzem Polski w języku angielskim.

Mateusz Mrozowski

Żeby osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dyscyplinie sportowej potrzeba wiele ambicji, planowania, przygotowań, wysiłku, bólu i pasji. Coś o tym wiem, bo jako sportowiec musiałem najwięcej wymagać od siebie, aby zdobyć upragnione mistrzostwo polski czy reprezentować nasz kraj na mistrzostwach w Siatkówce. W sprzedaży jest podobnie – jest wiele wysiłku, i czasami trochę polemiki nt. metod osiągania celów. 

Ostatecznie jednak do historii przechodzi jedna rzecz – wynik. Nie tylko ten krótkodystansowy, czyli podpisanie umowy, ale także długodystansowy – a więc zaspokojenie prawdziwej potrzeby dobrej jakości rozwiązaniem. Walczę o niego dla firm, z którymi współpracuje. Pracując na etacie uzyskałem 17 razy tytuł sprzedawcy miesiąca. Teraz uczę innych, by poprawiali moje wyniki – na szkoleniach (klienci: Mercedes, IKEA, Porsche, Bosch i ogrom z sektora MŚP), oraz jako wykładowca na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Mateusz Mrozowski
Marcin Grela

Marcin Grela

twórca Sales Angels – największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce. Pod hasłem „Sprzedawanie to pomaganie” organizuje comiesięczne spotkania handlowców i managerów sprzedaży z czołowymi ekspertami sprzedaży w Polsce. Pogromca sprzedażowego bełkotu i zwolennik sprzedaży opartej o zdrowe wartości.

Posiada bogate doświadczenie w roli headhuntera pracowników działu sprzedaży, specjalizuje się w rekrutacji dyrektorów sprzedaży. Wcześniej handlowiec i manager sprzedaży w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Od 6 lat związany z firmą doradczo-konsultingową 4Results.

Karol Froń

Przedsiębiorca, mentalista, praktyk sprzedaży i zarządzania. Od 2007 r. związany z branżą sprzedaży telefonicznej, wykonał ponad 30 000 rozmów z klientami, w ciągu 6 lat zatrudnił w swojej firmie 3500 ludzi i zbudował blisko 30 zespołów sprzedaży. Autor 5 książek, wykładowca akademicki, trener Brian Tracy International w Polsce.

Pomaga przedsiębiorcom i dyrektorom sprzedaży zwiększać skuteczność ich zespołów handlowych, poprzez wydobywanie osobistego potencjału oraz modernizuje działy handlowe, za pomocą praktycznych metod zarządzania, które wypracował w ciągu 9 lat zarządzania zespołami w korporacji CCIG oraz własnym biznesie. Twórca modeli sprzedaży Sales Hunter i przywództwa Dream Sales Team. Uczy praktycznej sprzedaży, psychologii sukcesu, przywództwa i budowania zespołów. Znany z bezpośredniego języka, charyzmatycznego sposobu bycia i stawiania na praktykę, kosztem teorii. Z jego szkoleń skorzystało już ponad 11 000 osób. Mąż Karoliny, ojciec Ksawerego, miłośnik survivalu.

Karol Froń
Joanna Gdaniec

Joanna Gdaniec

Twórczyni IMPROsprzedaży - łączy sztukę z biznesem. Jako pierwsza w Polsce i na świecie połączyła zasady profesjonalnej IMPROwizacji z zasadami etycznej sprzedaży tworząc kompletną i unikalną metodę IMPROsprzedaży, z której dziś korzysta tysiące liderów sprzedaży i sprzedawców w Polsce i zagranicą.  Trener liderów IMPROsprzedaży i facylitator.

Od 14 lat  jako menedżer sprzedaży, lider, trener, i facylitator Momentum Method pomaga liderom, managerom i przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż i działać w zgodzie z wartościami. Pracuje z zarządami, managerami i top liderami organizacji, które swój biznes opierają o przywództwo, Człowieka w Centrum Uwagi oraz zasadę permanentnego rozwoju.Jest współzałożycielką i przez 5 lat wiceprezesem Zarządu Momentum Way, odpowiedzialną za sprzedaż i budowanie zespołu.

Wojciech Orzechowski

Przedsiębiorca, inwestor, mentor. Z handlem związany od 1997 roku. W 2001 roku stworzył Ogólnopolski Serwis Internetowy GO3.pl, który w szczytowym momencie zatrudniał ponad 120 handlowców w całej Polsce. Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.PL - kompleksowego szkolenia, które przygotowuje do bezpiecznego i skutecznego zarabiania na rynku nieruchomości. Zbudował społeczność ponad 1700 osób, która ciągle rośnie. Jako Mentor prowadzi uczestników warsztatów WIWN® przez cały proces inwestycyjny. Do tej pory pod jego czujnym okiem 730 Absolwentów warsztatów WIWN® zrobiło swojego pierwszego flipa. Organizator konferencji dla inwestorów MARATON WIWN.PL®. Ciągle w ruchu, lubi jak się dużo i dobrze dzieje w nieruchomościach.

Prezes Zarządu Wspólnoty Piotrkowska 270 (16-piętrowiec w Łodzi). Autor książek: „Wszystko o FLIPACH – 200 Pytań do Eksperta”, bestsellera „Zarabiaj na Nieruchomościach” oraz współautor książki „Finansowanie Nieruchomości”. Stworzył symulator inwestowania w nieruchomości „Rentier®”. Wydawca kwartalnika Strefa Nieruchomości® i autor bloga: zarabiajnanieruchomosciach.pl. Deweloper, mający na swoim koncie 7 realizowanych projektów deweloperska/renowacyjnych w Łodzi o wartości przekraczającej 200 mln PLN. Współwłaściciel agencji nieruchomości Gut.pl Występuje w roli eksperta od rynku nieruchomości w TVN, Polsat i DOMO+.

Wojciech Orzechowski
Ilona Brzozowska

Ilona Brzozowska

Pierwsza kolorystka biznesu, stylistka i specjalistka od wizerunku marki osobistej. Ilona od 7 lat wykorzystuje doświadczenie kolorystki, stylistki i niezwykły dar motywowania innych w tworzeniu profesjonalnej marki osobistej ambitnych ludzi biznesu.

Odnajdzie z Tobą Twoje kolory sukcesu i dowiesz się, jak ich użyć, żeby zwiększyć dochody. Nauczy się budować spójny wizerunek marki osobistej, który wzbudzi zaufanie Twoich klientów i przełoży się na wzrost sprzedaży.

Kontakt

Arleta Kawszyn

phone 500 176 605

Agnieszka Ratajczak

phone 533 030 015

Katarzyna Szaran

phone 534 518 857